Akce v červnu

 

3.6. Oslava MDD – pro děti bude připraveno zábavné soutěžní dopoledne s odměnami a malým dárečkem.

 

4.6. Paní učitelky s dětmi, které půjdou v září do školy, navštíví základní školu. Děti se seznámí s prostředím školy a vyzkouší si, jaké je to být opravdovým prvňáčkem. Návštěva školy je plánována od 13.30 do 14.15 hod. Od školky odcházíme ve 13.00 hod., zpět se vrátíme kolem 14.30 hod.

 

7.6. Ve sportovním areálu Na Kocourku se ve 13.30 hod. bude konat olympiáda mateřských škol. Rodičům dětí, které se olympiády zúčastní, včas poskytneme bližší informace.

 

13.6. Taneční den na dvorku – s dětmi se v dopoledních hodinách půjdeme podívat na vystoupení dětí ze ZUŠ.

 

18.6. Slavnostní rozloučení předškoláků s mateřskou školou. Rozloučení proběhne v 15.30 hod. na Městském úřadě Nové Strašecí. Rodiče všech předškoláků srdečně zveme.

 

18.6. V základní škole se bude konat třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků. Schůzka začíná v 17.00 hod., bližší informace včas poskytneme na samostatném plakátku.

 

19.6. S předškoláky se ve školce slavnostně rozloučí i ostatní děti. Rozloučení proběhne v dopoledních hodinách.

 

20.6. Zábavné dopoledne s fotbalisty – paní učitelky s předškolními dětmi půjdou na fotbalové hřiště, kde bude pro děti připraven zábavný sportovní program (z důvodu náročnějšího programu je vhodný pouze pro starší děti).

 

25.6. Nocování ve školce – uskuteční se pro děti, které v září odcházejí do školy. S dětmi budou ve školce nocovat paní učitelky Zuzana Levá a Žaneta Hašková. Bližší informace včas poskytneme rodičům všech předškoláků.

 

Ve výloze jazykové školy paní Baldýnské je vystavené tablo dětí, které půjdou po prázdninách do školy. Tak si ho určitě všichni prohlédněte.

 

Vážení a milí rodiče,

moc Vám všem děkujeme za spolupráci v tomto školním roce i za všechny sponzorské dary, které jste nám poskytli. Přejeme Vám krásné prázdninové chvíle prožité společně s Vašimi dětmi.

Kolektiv zaměstnanců MŠ Na Kocourku