Akce v lednu

30.12.2018 18:44

 

10.1. Ukázka výchovně vzdělávací práce v MŠ – od 15.15 hod. se mohou všichni rodiče zúčastnit ukázky výchovně vzdělávací práce s dětmi v naší školce. Ukázka bude probíhat ve třídě, do které dochází Vaše dítě. Ve třídě Veverek bude součástí i ukázka výuky angličtiny.

 

16.1. Jedeme do Divadla kouzel Pavla Kožíška na představení Škola kouzel. Odjíždíme v 7.45 hod., do školky tedy přijďte nejpozději v 7.30 hod. Předpokládaný návrat je kolem 14 hod. Svačinu i oběd bereme s sebou, dětem dejte pouze batůžky s pitím.

 

23.1. Vystoupení tanečního kroužku Zumbík. Začínáme v 15.15 hod. v odd. Žabiček (1. patro).

 

28.1. Do školky přijede mobilní planetárium. Ve školce bude postaven projekční stan, ve kterém se v průběhu dopoledne vystřídají všechny třídy. Pro děti zde bude připraven naučný pořad Korálový útes.

 

V případě příznivého počasí připravíme pro děti v průběhu ledna sportovní dopoledne na sněhu. Prosíme, vybavte děti vhodným zimním oblečením. O přesném termínu Vás budeme včas informovat.

 

Zimní krmení zvířat a ptáků. V průběhu ledna půjdeme s dětmi nakrmit zvířátka. Prosíme o pár kousků starého pečiva, příp. jiného krmení. O přesném termínu Vás budeme včas informovat.