Akce v červnu

31.05.2018 17:38

Akce v červnu

 

1.6. Oslava MDD – pro děti bude připraveno zábavné soutěžní dopoledne s odměnami a malým dárečkem.

 

8.6. Ve sportovním areálu Na Kocourku se ve 13.30 hod. bude konat olympiáda mateřských škol. Rodičům dětí, které se olympiády zúčastní, včas poskytneme bližší informace.

 

12.6. Pojedeme na celodenní výlet na „Pohádkový hrad“ (hrad Točník). Odjíždíme brzy ráno, do školky přijďte nejpozději v 7.45 hod. Dětem dejte vhodné oblečení a obutí a batůžek s pitím a pláštěnkou. Svačiny i oběd budeme brát s sebou. Návrat plánujeme kolem 15. hod.

 

14.6. Slavnostní rozloučení předškoláků s mateřskou školou. Rozloučení proběhne v 15.30 hod. na Městském úřadě Nové Strašecí. Rodiče všech předškoláků srdečně zveme.

 

15.6. S předškoláky se ve školce slavnostně rozloučí i ostatní děti. Rozloučení proběhne v dopoledních hodinách.

 

21.6. Nocování ve školce – uskuteční se pro děti, které v září odcházejí do školy. S dětmi budou ve školce nocovat paní učitelky Dagmar Isteníková a Žaneta Hašková. Bližší informace včas poskytneme rodičům všech předškoláků.

 

V červnu se s dětmi půjdeme také podívat na Taneční den na dvorku (vystoupení dětí ze ZUŠ). Termín upřesníme.

 

Ve výloze jazykové školy paní Baldýnské je vystavené tablo dětí, které půjdou po prázdninách do školy. Tak si ho určitě všichni prohlédněte.

 

Vážení a milí rodiče,

moc Vám všem děkujeme za spolupráci v tomto školním roce i za všechny sponzorské dary, které jste nám poskytli. Přejeme Vám krásné prázdninové chvíle prožité společně s Vašimi dětmi.

Kolektiv zaměstnanců MŠ Na Kocourku